Londyn 2023

 

Od 15 do 21 marca 2023 roku grupa młodzieży z XV LO przebywała na wycieczce w trzecim co do wielkości mieście Europy, Londynie.

 

Odejmując czas związany z przejazdami oraz regeneracją (spanie i jedzenie), resztę spędziliśmy przemierzając pieszo i ochoczo ulice stolicy Zjednoczonego Królestwa. Byłoby to może nużące, gdyby nie nasz przewodnik Pan Wojciech, znawca londyńskich klimatów. Dzięki niemu na trasie naszych wędrówek nie zabrakło takich perełek jak: London Eye, Madame Tussauds, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, Muzeum VA, Narodowe Muzeum Morskie, Queens House, Hyde Park.

 

Wszystkiemu towarzyszyła typowa londyńska pogoda, czyli naprzemiennie deszcz, wiatr i słońce. Wisienką na torcie naszego wyjazdu była wizyta u Harrego Pottera, czyli rozrywka na najwyższym światowym poziomie w Warner Bros Studio Tour London.

Po powrocie do rzeczywistości na utworzonej specjalnie Messengerowej wyjazdowej grupie prawieLondyńczycy posypały się gorące podziękowania od wszystkich uczestników za zorganizowanie wycieczki. Można więc już planować kolejny wyjazd;-), chętnych nie powinno zabraknąć.

Zobacz zdjęcia z wyjazdu w szkolnej galerii >> galeria zdjęć >>

Dorota Frąckowiak

 

 

 

Ostatnie wpisy